Rex Domestique, olej na řetěz kola

Rex_Chain_Lube_Friction_Facts_Graph
Rex_Chain_Lube_Wheel_Energy_Graph
GTIN (EAN,ISBN):  6417839009007
Olej na řetez s ultra nízkým třením do všech podmínek. Odpuzuje špínu a vodu - převzaty zkušenosti z vývoje a technologie z výroby top vosků pro lyžaře. Životnost jednoho namazání až 500km. Obsahuje teflon a fluor.

REX 900 Domestique Chain Lube Ultra-Low Friction 30g, olej na řetěz

Olej na řetěz s ultra nízkým třením do všech podmínek. Odpuzuje špínu a vodu - převzaty zkušenosti z vývoje a technologie z výroby top vosků pro lyžaře. Životnost jednoho namazání až 500km. S lahvičkou namažete řetěz je cca na 30x.

Obsahuje teflon a fluor.

 

ULTRA LOW FRICTION

Olej absolvoval "Dyno test" ve dvou nezávislých laboratořích na dvou kontinentech: Friction Facts (USA) a Wheel Energy (Finland).

V obou testech byly výsledky následující:

  • při testech v laboratoři Friction Facts byl Rex Lube 10. nejrychlejším z 55 maziv, které byly kdy testovány, s průměrným třením 5,48 W.
  • většina účinnějších maziv však nejsou používána na mazání řetězu (olivový olej, tvrdý parafinový vosk) nebo maziva na bázi rozpouštědel s mnohem kratšími intervaly opakování
  • olej na řetěz od Rex byl nejrychlejším z olejů bez rozpouštědel a odpařovacích prostředků testovaných v Friction Facts. (testováno 7/2015)
  • při zkouškách životnosti z pohledu počtu najetých kilometrů, které provádí společnost Wheel Energy, společnost Rex překonala s výraznou rezervou minerální oleje a maziva na bázi rozpouštědel.

 

DO VŠECH POVĚTRNOSTNÍCH PODMÍNEK

Olej na řetěz od Rex byl testován po dobu dvou let ve všech možných letních a zimních jízdních podmínkách, při jízdě na silnici a MTB. Olej kombinuje nejlepší vlastnosti tzv. suchých a mokrých maziv a je tak opravdovým olejem do všech podmínek, celoroční olej pro všechny cyklisty.

V suchých podmínkách na silnici funguje olej až 500 kilometrů. Typicky před opětovným použitím je třeba řetěz pouze otřít suchou látkou. Při prvním použití Rex Chain Lube a pro dosažení nejlepších výsledků je lepší řetěz úplně odmastit. Nejlepšího mazacího výkonu a dlouhé životnosti se dosáhnete po 3-4 aplikacích, tj. kdy dojde k úplnému proniknutí maziva do řetězu.

 

DOVOZ A DISTRIBUCE

  • Velkoobchodní informace
  • Množstevní a klubové slevy
  • Sponzoring
  • Bezpečnostní listy

O FIRMĚ