4702 Hydrex 2 +10…-20°C

4702 Hydrex 2 +10…-20°C
GTIN (EAN,ISBN):  6417839047023
Rex Hydrex2 je fluorový gel, který se používá především jako finální vrstva na klistry a tuhé stoupací vosky, v případech kdy vám na vosk namrzá sníh. Popř. lze Hydrex použít i jako prevenci proti namrzání sněhu. Hydrex zvyšuje skluzové vlastnosti stoupacích vosků, snižuje námrazu a odpuzuje nečistoty.

REX 4702 Hydrex2 Gel, +10°C až -20°C, 40g

Rex Hydrex2 je fluorový gel, který se používá především jako finální vrstva na klistry a tuhé stoupací vosky, v případech kdy vám na vosk namrzá sníh popř. lyže při jízdě "přidrhávají". Hydrex lze použít i jako prevenci proti namrzání sněhu. Hydrex zvyšuje skluzové vlastnosti stoupacích vosků, snižuje námrazu a odpuzuje nečistoty. Hydrex se zároveň používá také při aplikaci mikrokontaktu.

Při teplotách +3°C až -5°C je možné Hydrex použít jako urychlovač - Hydrex nastříkejte na skluznou část skluznice běžecké lyže. 

 

Aplikace Hydrexu:

Hydrex aplikujte jako poslední vrstvu na stoupací tuhý vosk nebo klistr, popř. na vysmirkovanou skluznici (mikrokontakt). Aplikaci provádějte ve venkovní chladném prostředí na studenou skluznici lyže - zabráníte tak odpaření fluoru z gelu. 

 

Video návod - použití Rex Hydrex

DOVOZ A DISTRIBUCE

  • Velkoobchodní informace
  • Množstevní a klubové slevy
  • Sponzoring
  • Bezpečnostní listy

O FIRMĚ